Voor NRC interviewden Toef Jaeger en Sabrine Ingabire onlangs onze podcasters Hélène Christelle Munganyende en Mariam El Maslouhi over de nieuwe podcast Fufu & Dadels. Hieronder vind je een fragment van het artikel, je kunt het in zijn geheel hier teruglezen. En luister daarna vooral de podcast, die vind je hier!
Een gedachtewereld waarin je kunt meegaan. Met die opdracht ging onlangs de podcast Fufu & Dadels van start, voor de maatschappelijk betrokken millennial. Gemaakt door drie vrouwen van kleur.
‘In Fufu & Dadels is migratie een feit, niet het onderwerp van discussie”, vertelt Hélène Christelle Munganyende (26), één van de drie presentatoren van de nieuwe podcast Fufu & Dadels. „Wij brengen, als vrouwen van kleur met een migratie-achtergrond, authentieke verhalen. Daarin zoeken we de diepgang op. De werelden die in ons huizen, willen we naar buiten te brengen.”